O nas

CONCESSION to profesjonalna firma stolarska, która na rynku polskim oraz europejskim jest obecna już od 25 lat

Oferujemy kompleksowe prace stolarskie i usługi dla biur, hoteli, wnętrz galerii handlowych, kin, kawiarni, restauracji, sklepów oraz wszelkiego rodzaju powierzchni usługowych. Oferujemy również meble na jachty, projekty deweloperskie, apartamenty i osiedla.

Kluczowymi odbiorcami naszych usług i produktów są firmy zlokalizowane zarówno w Polsce, jak i na terenie Unii Europejskiej i Bliskiego Wschodu. Produkty naszej firmy można znaleźć w tak odległych lokalizacjach jak Arabia Saudyjska, Nigeria, Sri Lanka, Stany Zjednoczone czy Wyspy Zielonego Przylądka. Posiadamy bogate doświadczenie w sprawnych montażach również poza granicami Polski oraz w spedycji swoich produktów drogą morską, drogową i lotniczą.

W CONCESSION stawiamy na ciągły rozwój, inwestując w park maszynowy i kompetencje. Wysoko wyspecjalizowana kadra daje nam solidne podstawy, aby odnieść sukces i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Produkcja i wszelkie czynności związane z jej organizacją prowadzone są w naszym zakładzie w Białymstoku przy ul. Kleeberg 16.

Bierzemy udział w różnych międzynarodowych targach, prezentując tam swoje produkty i innowacje. Od kilku lat nasze stoiska można odwiedzać na targach w Polsce, Niemczech, Hiszpanii i na Bliskim Wschodzie.

Najważniejszymi atutami firmy są:

  • Wysoki poziom organizacji firmy. Ponad 150 fachowców pracuje w działach: wycen i sprzedaży, zarządzania projektami, architektury, technologii drewna, logistyki, produkcji, kontroli jakości oraz certyfikacji.
  • Wdrożony system zarządzania produkcją i kontroli jakości. Firma posiada autorski system pozwalający na szczegółowe planowanie produkcji, kontrolę czasu poświęconego na poszczególne projekty oraz analizę kosztów.
  • Kompletny park maszynowy pozwala na wykonywanie wszelkich prac stolarskich pod jednym dachem. Firma posiada 4 centra obróbcze CNC firmy IMA, w tym centrum oklejające krawędzie po łuku, wiertarki numeryczne, nową nowoczesną lakiernię wraz z automatem lakierniczym CEFLA oraz profesjonalnymi suszarniami, dział klejenia i przygotowania fornirów, dział obróbki materiałów Solid Surface.
  • Sprawna realizacja. Wysoki stopień organizacji i wielkość firmy pozwala na produkcję i montaż wielomilionowych kontraktów. Takie zlecenia, w zależności od stopnia przygotowania projektu, mogą być realizowane w czasie 8 tygodni.